Kariera

Obierz kierunek na
dynamiczny rozwój kariery!

Kluczowym elementem naszej strategii jest budowanie profesjonalnego Zespołu zatrudniając wybitne talenty z genem przedsiębiorczości. Dołącz do nas!

Asystent/ka Zarządu

Poszukujemy bystrej i zorganizowanej osoby do wsparcia działań Zarządu Grupy w kluczowych obszarach.

Podstawowe obowiązki

  • Wsparcie Zarządu w codziennej pracy, m.in. prowadzenie kalendarza spotkań, czuwanie nad harmonogramem prac oraz przygotowanie dokumentów;
  • Poszukiwanie oraz wstępna analiza ofert nieruchomości zgodnie z obowiązującą procedurą;
  • Wsparcie procesu rekrutacji pracowników na początkowym etapie.

Profil idealnego Kandydata:

  • Wysoka kultura osobista, jakość pracy i umiejętność organizowania własnego czasu;
  • Umiejętność sprawnego redagowania pism z wykorzystaniem pakietów biurowych i wyszukiwania informacji;
  • Znajomość rynku nieruchomości oraz umiejętność interpretacji przepisów prawnych będzie dodatkowym atutem.

Nasza propozycja:

  • Aktywna współpraca z przełożonym w codziennej pracy;
  • Szkolenia, z których wyniesiesz coś wartościowego dla siebie;
  • Umowa o pracę i elastyczność w zakresie formy współpracy. Możesz wybrać inną dogodną formę;
  • Wynagrodzenie z premią za jakość pracy oraz wyniki, dodatkowo kompletny pakiet benefitów (Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie).

Zainteresowany/a? Wyślij nam swoje CV!

Klikając w przycisk „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CIRRUS Capital sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez CIRRUS Capital sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem centrala@cirruscapital.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 365 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 365 dni.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.