Kariera

Obierz kierunek na
dynamiczny rozwój kariery!

Kluczowym elementem naszej strategii jest budowanie profesjonalnego Zespołu zatrudniając wybitne talenty z genem przedsiębiorczości. Dołącz do nas!

Portfolio
Manager

Miejsce pracy: Trójmiasto

Do obsługi Inwestorów poszukujemy doświadczonych finansistów, którzy lubią pracę z ludźmi i chcą dzielić się wiedzą z pozostałymi członkami Zespołu.

W Grupie CIRRUS Capital realizujemy projekty inwestycyjne z Inwestorami indywidualnymi i przedsiębiorstwami. Każdego dnia ciężko pracujemy, bo zaoferować naszym partnerom najlepszą możliwą lokatę kapitału zabezpieczoną niezawodnym składnikiem majątku – nieruchomością.

Jednym z kluczowych elementów w codziennej pracy jest kontakt z Inwestorami, zarówno obecnymi jak i nowymi. Nasz Zespół Doradców dba o dobre relacje oraz budowę nowych partnerstw.

W obecnie prowadzonej rekrutacji zostanie zatrudniona maksymalnie jedna osoba.

Kluczowe obowiązki

Jakie zadania czekają Cię
na stanowisku
Portfolio Managera?

 • Dbasz o swój portfel Inwestorów,

 • Sprzedajesz własne produkty inwestycyjne Grupy CIRRUS Capital,

 • Odpowiadasz za pozyskiwanie nowych Inwestorów,

 • Zależnie od ścieżki: uczestniczysz w pracy Zespołu jako ekspert / aktywnie angażujesz się we współpracę z Doradcami jako lider.

Profil idealnego Kandydata

Świetnie odnajdziesz się
w tej roli, jeżeli:

 • Masz co najmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze Inwestorów Zamożnych z portfolio inwestycyjnym o aktualnej wartości >10 M PLN,

 • Posiadasz rozwiniętą wiedzę ekonomiczną, potrafisz identyfikować i analizować zjawiska występujące na rynku finansowym,

 • Masz profesjonalnie rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji,

 • Charakteryzuje Cię wysoka determinacja w osiąganiu założonych celów,

 • Zależy Ci na pracy w zgranym Zespole i pozycji mentora,

 • Doceniasz miejsce, w którym jesteś, ale nie chcesz zwalniać i wciąż interesuje Cię rozwój.

Nasza propozycja:

Odpowiedzialne stanowisko,

Ścieżka awansu w ramach struktury Grupy,

Konkretne cele zawodowe, szkolenia naprawdę wartościowe dla Ciebie,

Poważne warunki zatrudnienia (wybierz umowę o pracę lub B2B z naszym doradcą podatkowym),

Wygodne biuro w prestiżowej lokalizacji.

Zainteresowany/a? Wyślij nam swoje CV!

  Klikając w przycisk „Aplikuję!” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CIRRUS Capital sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez CIRRUS Capital sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem centrala@cirruscapital.pl.

  Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 365 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 365 dni.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.