Kariera

Obierz kierunek na
dynamiczny rozwój kariery!

Kluczowym elementem naszej strategii jest budowanie profesjonalnego Zespołu zatrudniając wybitne talenty z genem przedsiębiorczości. Dołącz do nas!

Rektor Akademii IT
(doświadczony Trener)

Jeżeli studiowałeś kierunek informatyczny na tradycyjnej uczelni, wiesz, że często studenci mają więcej praktycznej wiedzy od wykładowców…

… a jeżeli jesteś samoukiem, tym bardziej rozumiesz, że wykształcenie akademickie nie jest potrzebne do pracy w IT!

Po wielu analizach (bo na co dzień jesteśmy firmą inwestycyjną) doszliśmy… do tych samych wniosków, stąd projekt <alt/edu – Alternatywna Edukacja w IT.

A kimże jest Rektor Akademii IT?

To przede wszystkim ogarniacz, który będzie w stanie ułożyć praktyczny program pierwszych szkoleń w <alt/edu. Ma doświadczenie i jest na czasie, dzięki czemu wie, jaka wiedza najbardziej się przyda studentom. Poza tym liczymy na osobę z inicjatywą i zaangażowaniem, która ze wsparciem naszego zespołu będzie chciała budować Akademię nie tylko
w zakresie przygotowania do startu, ale też długofalowo.

Czym będzie zajmował się Rektor?

  • opracowanie programu szkoleń oddającego realne potrzeby i trendy;
  • udział w budowaniu kadry naukowej, czyli rekrutacja Trenerów (w szczególności
    w zakresie dobierania kompetencji do wymagań);
  • kontrola nad przebiegiem pierwszych szkoleń i dalsze dopasowanie programu do wymagań studentów, a poza tym liczymy na długofalową współpracę

Nasza propozycja:

  • ten projekt jest dla nas ważny, ale core działalności to nieruchomości, a to oznacza, że mamy budżet i nie boimy się kosztów;
  • możesz pracować z nami w biurze albo zdalnie, na etat albo po godzinach, typ umowy też zależy od Ciebie – to Ty decydujesz (a do pomocy dostaniesz zewnętrznego doradcę podatkowego);
  • dwie ścieżki, do wyboru: stały koordynator programów szkoleniowych bądź project manager;
  • no i kasa dla Ciebie – oferujemy wynagrodzenie w okolicy 20 000 z premią przy sukcesach Akademii! Do tego kompletny pakiet benefitów: multisport, prywatna opieka zdrowotna i ubezpieczenie.

Zainteresowany/a? Wyślij nam swoje CV!

Klikając w przycisk „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CIRRUS Capital sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez CIRRUS Capital sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem centrala@cirruscapital.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 365 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 365 dni.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Doceniamy utalentowanych ludzi, dlatego pracując z nami możesz liczyć na:

Miejsce pracy, w którym będziesz się mógł wykazać kreatywnością i inicjatywą.

Zastrzyk wiedzy i ciągły rozwój poprzez zewnętrzne szkolenia oraz wymianę więdzy między Zespołem.

Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy. Szukamy osób chcących usprawniać pracę na każdym kroku.

Zatrudnienie na Twoich warunkach – niezależenie, czy wolisz umowy o pracę,  czy B2B.

Do tego kompletny pakiet benefitów: kartę Multisport, prywatną opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie.

Zamknij menu