Relacje inwestorskie

Zostań naszym partnerem
i inwestuj skutecznie!

Doceniamy każdego Inwestora, dlatego stawiamy na najwyższą jakość obsługi oraz partnerskie relacje. Nasza strategia i model biznesowy są przejrzyste, bo liczy się dla nas zaufanie.

Newsletter
Grupy CIRRUS Capital

Podaj nam swój adres e-mail i otrzymuj najświeższe informacje z rynków inwestycyjnych, ekskluzywne analizy oraz specjalne oferty.

Najniższy w polskiej historii poziom stóp procentowych przy jednocześnie wysokich odczytach inflacji oraz presja na gospodarkę spowodowana pandemią skłaniają do poszukiwania inwestycji jednocześnie wyróżniających się wysokim poziomem bezpieczeństwa i solidnymi wypłatami zysku. To wyjątkowa szansa dla Grupy Cirrus Capital, ponieważ od początku istnienia naszego holdingu inwestycyjnego stawiamy dokładnie na te wartości, tworząc jedne z najciekawszych na polskim rynku projektów nieruchomości dochodowych.

Rozpoczęty w ubiegłym roku projekt kliniki wielospecjalistycznej w Gdańsku stanowi dokładną odpowiedź na potrzeby Inwestorów poszukujących bezpiecznych inwestycji, niepodlegających zamknięciom działalności wprowadzanych przez rząd oraz najbardziej odpornych na kryzys gospodarczy. W ramach pracy nad kliniką, w Grupie udało się wypracować nie tylko powtarzalne procedury związane z tworzeniem i prowadzeniem kolejnych projektów w tej branży, ale przede wszystkim odkryć i zagospodarować niezwykle interesującą pod kątem inwestycji niszę.

Nieruchomości specjalistyczne branży medycznej stanowić będą filar działalności Grupy w kolejnych latach, zabezpieczając i tworząc kolejne możliwości lokowania środków dla naszych Inwestorów. Jesteśmy głęboko przekonani, że centra medyczne będą w dalszym ciągu z mocą generować zyski. Jednocześnie kliniki, jako wyspecjalizowane nieruchomości, utrzymywać będą swoją wartość, podwyższając ją systematycznie w kolejnych latach – co stanowi dodatkową ochronę Inwestorów przed inflacją poza zyskiem otrzymywanym na bieżąco.

Osiąganie wyróżniających się wyników w branży medycznej wymaga wysokiej jakości pracy na co dzień i stałego ulepszania jej efektów. W związku z tym, na przełomie poprzedniego i bieżącego roku stworzyliśmy nową markę wchodzącą w skład naszej Grupy: Cirrus Medical. Wartościami marki, które uznaliśmy za kluczowe, są jakość i solidność. Dotyczy to zarówno samej kliniki jako nieruchomości, jak i nastawienia personelu do jej codziennej obsługi. Tym samym Cirrus Medical została centrum operacyjnym, skupiającym zmotywowany personel, lekarzy skupionych na swojej pracy i zadowolonych pacjentów.

Kolejnym filarem działalności Grupy jest pierwszy projekt technologiczny zrealizowany przez nasz zespół. Mowa o platformie nFund.pl, umożliwiającej samodzielne inwestowanie w nieruchomości przez Internet. Nowoczesny system informuje potencjalnych Inwestorów o aktualnej ofercie Grupy, umożliwiając następnie zapoznanie się z jej szczegółami i dokonanie rezerwacji wybranej inwestycji. Każdy z tych kroków odbywa się bez konieczności udziału naszych pracowników i może być wykonany z dowolnego miejsca na Ziemi przy użyciu ulubionego urządzenia mającego dostęp do sieci. Jedynie na ostatnim etapie konieczna jest wizyta u notariusza, aby sfinalizować transakcję. Wynika to oczywiście z obowiązującego prawa, ale również chęci zapewnienia Inwestorom komfortu decyzji i bezpieczeństwa środków.

nFund.pl jest obecnie wdrożonym projektem, który chcemy stale doskonalić ze względu na jego przyszły potencjał. Najbardziej pożądanymi sposobami przyspieszenia wzrostu wyników platformy jest partnerstwo z innymi firmami oferującymi ciekawe projekty oparte o silną podstawę nieruchomości dochodowych oraz samodzielne tworzenie kolejnych projektów przez nasz Zespół.

Obie powyższe kategorie – zarówno poszukiwanie ofert o wysokim potencjale na rynku, jak i tworzenie, a następnie wdrażanie własnych koncepcji, które przynoszą Inwestorom bezpieczne stopy zwrotu, są już stałym elementem pracy w Grupie Cirrus Capital.

Ciągła obserwacja rynku i identyfikowanie propozycji o najwyższym potencjale, zgodnych z naszymi założeniami inwestycyjnymi, jest więc jednocześnie ostatnim, trzecim filarem działalności Grupy. Dlatego też utrzymujemy w dalszym ciągu dobre relacje z innymi deweloperami (zwłaszcza na terenie Trójmiasta), jednocześnie stale doskonaląc własną ofertę. 

 

Strategicznym celem na rok 2021 jest harmonijny rozwój w ramach wszystkich trzech powyższych filarów, ukierunkowany na dalsze wzmacnianie Grupy Cirrus Capital.