Mam zaszczyt poinformować, iż dnia 12.01.2019 roku wdrożona została nowa odsłona strony internetowej nasze Grupy CIRRUS Capital. Serwis dostosowany jest do najnowszych trendów oraz standardów w projektowaniu stron internetowych, wzbogacając jednocześnie dotychczasową komunikację o dużo obszerniejsze materiały dla Inwestorów i zainteresowanych funkcjonowaniem Grupy. Strona funkcjonuje niezmiennie pod adresem cirruscapital.pl.

Założenia nowej strony internetowej Grupy

W trakcie projektowania nowego serwisu postawiliśmy większy nacisk na transparentność naszych działań. Wraz z nową strategią marketingową na rok 2019, zmieniliśmy podejście do strony internetowej z prostej wizytówki na pełnoprawny kanał komunikacji z obecnymi i potencjalnymi Inwestorami Grupy.

Część komunikacyjna dla Inwestorów i mediów

Na stronie głównej serwisu przeczytać mogą Państwo podstawowe informacje o firmie i szybko trafić do kluczowych miejsc na stronie. Dodatkowym elementem jest slajder agregujący wszystkie najnowsze informacje dotyczące rynków i rozwoju Grupy CIRRUS Capital.

Na stronie Projektów mogą Państwo się zapoznać z naszą obecną strategią inwestycyjną, najważniejszymi statystykami – przede wszytkim średnim oprocentowaniem rocznym, jakie uzsykali nasi Inwestorzy -, jak również glównymi obszarami zainteresowania inwestycyjnego w zakresie nieruchomości dochodowych. Tutaj również w niedługiej przyszłości umieścimy informacje i odniesienia do stron konkretnych projektów inwestycyjnych.

Strona Media to biuro prasowe Grupy skierowane do dziennikarzy oraz osób zainteresowanych aktualnymi ogłoszeniami. Udostępniamy również do pobrania zbiór aktualnych, najważniejszych plików o Grupie CIRRUS Capital, takich jak zestaw logotypów wraz z brand bookiem oraz grafiki do użycia w materiałach prasowych. Na bieżąco będziemy uzupełniać te materiału o kolejne interesujące treści.

Inwestorów, zarówno obecnych jak i potencjalnych, najbardziej interesować powinna podstrona Relacje Inwestorskie. Publikujemy na niej bieżące komunikaty dotyczące funkcjonowania rynków inwestycyjnych i nieruchomości, analizy wykonane przez ekspertów Grupy, jak również prezentujemy naszą obecną strategię inwestycyjną opartą o nieruchomości dochodowe.

Cześć wewnętrzna o Grupie i rekrutacjach

Strona O nas prezentuje więcej informacji o Grupie CIRRUS Capital, w wartości, którymi kierujemy się w pracy nad inwestycjami. W przyszłości rozszerzymy również ten dział o profile ekspertów pracujących w naszym Zespole.

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w sektorze inwestycji i nieruchomości polecamy podstronę Kariera, na której przedstawiamy aktualne oferty pracy dostępne w Grupie CIRRUS Capital, prezentujemy nasz proces rekrutacyjny oraz (czy też przede wszytkim) pokazujemy, co oferujemy potencjalnym kandydatom od siebie. Zachęcamy do aplikowania utalentowane i przedsiębiorcze osoby z dużą ilością motywacji do wdrażania własnych pomysłów i usprawniania procesów.

Na koniec strona kontaktowa, która oferuje szereg sposobów nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszym Zespołem – formularz, telefon czy mail. Jesteśmy otwarci i chętnie porozmawiamy.