O nas

Grupa
CIRRUS Capital

Jesteśmy spółką inwestycyjną. Tworzymy innowacyjne, bezpieczne rozwiązania dla Inwestorów szukających
skutecznych metod pomnażania kapitału.

Grupa
CIRRUS
Capital

Grupa CIRRUS Capital to zespół wykwalifikowanych ekspertów, których zadaniem jest pomnażanie kapitału prywatnych Inwestorów poprzez kompleksowe zarządzanie procesami inwestycji w ekskluzywne nieruchomości dochodowe.

Codziennie analizujemy projekty inwestycyjne pod kątem potencjału bazując na
profesjonalnych metodach wyceny dochodowej, by zaoferować naszym Inwestorom nieruchomości gwarantujące efektywne i bezpieczne pomnażanie kapitału. 

Poza biznesowym podejściem liczy się dla nas również radość z tworzenia,
z przekształcania nieruchomości w małe dzieła sztuki. Wierzymy, że połączenie profesjonalizmu inwestorskiego z pasją do rzeczy pięknych gwarantuje ponadprzeciętne efekty.

Kluczowy Zespół

Naszym największym
aktywem jest Zespół

Jednym z kluczowych aktywów Grupy CIRRUS Capital oraz czynnikiem sukcesu działalności jest ambitny Zespół budowany w oparciu o talenty z przedsiębiorczym zacięciem.

Grupa CIRRUS Capital narodziła się jako odpowiedź na zapełnienie niszy pomiędzy deweloperami, oferującymi masowemu klientowi inwestycję w budowane nieruchomości, a ekskluzywnymi usługami private equity zajmującymi się profesjonalnym doradztwem inwestycyjnym dla wąskiej grupy klientów o portfelu inwestycyjnym przewyższającym wartością kilkadziesiąt milionów złotych.

By sprostać oczekiwaniom naszych Inwestorów, budujemy Grupę w oparciu o Zespół ekspertów, którzy nie tylko są specjalistami w swojej dziedzinie, ale również wykazują silne zrozumienie biznesu oraz przedsiębiorcze myślenie.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami?

Zapisz się do newslettera Grupy CIRRUS Capital i otrzymuj najświeższe informacje z rynków inwestycyjnych, ekskluzywne analizy przygotowane przez naszych ekspertów oraz specjalne oferty inwestycji dostępne wyłącznie dla naszych Inwestorów.

Nasze
Wartości

Naszą najważniejszą wartością, która jednocześnie wyraża cel naszego istnienia na rynku, jest pomnażanie kapitału Inwestorów poprzez realizowanie najwyższej jakości inwestycji w nieruchomości dochodowe.

Wartość ta łączy się nierozerwalnie z drugą: wierzymy, że zaufanie jest niezbędne do satysfakcjonującej współpracy, dlatego zawsze stawiamy na partnerskie relacje z Inwestorami. Pracujemy dla Ciebie, więc obok efektywnego inwestowania zapewniamy najwyższą jakość obsługi.

Naszą Grupę tworzą eksperci, dlatego naszą trzecią wartością jest nacisk na budowanie zmotywowanego i skutecznego Zespołu poprzez zatrudnianie wybitnych talentów z genem przedsiębiorczości oraz tworzenie środowiska pracy wspierającego ich rozwój.

Dlaczego warto z nami inwestować

PARTNERSKI
MODEL BIZNESOWY

Każdy z naszych Inwestorów wie dlaczego i na co przeznaczamy powierzone nam środki. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko pracujesz na swój kapitał, dlatego inwestując z nami dokładnie wiesz, w jaki sposób będzie on pomnażany.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ

Nasz standard Extra Prime w zakresie jakości wykonania oraz lokalizacji bierze się z pasji do tworzenia pięknych i zarazem funkcjonalnych budynków. Dzięki temu nasze nieruchomości są wizytówką Twojego portfela inwestycyjnego.

PIERWSZEŃSTWO
INWESTYCJI

Nasi Inwestorzy mogą łączyć korzyści płynące z naszych produktów. Inwestując w asygnaty otrzymasz pierwszeństwo zakupu nieruchomości, a powierzone już środki mogą stanowić wkład służący nabyciu nieruchomości.

PROFESJONALNA
WYCENA

Wyceny projektów oraz analizy wykonujemy za pomocą profesjonalnych metod biznesowych. Inwestorzy mają pełen wgląd do dokumentacji projektowej, dzięki czemu mają pewność swoich zysków oraz dochodowości projektów.