O nas
Zarządzanie | Nieruchomości | Doradztwo biznesowe
Gdańsk - cała Polska

Grupa
Cirrus Capital

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów, których zadaniem jest pomnażanie kapitału poprzez kompleksowe doradztwo biznesowe i zarządzanie.

Grupa
Cirrus
Capital

Doradztwo biznesowe Gdańsk - cała Polska, zarządzanie w obrębie województwa pomorskiego

Grupa Cirrus Capital to zespół spółek i ekspertów wyspecjalizowanych w doradztwie biznesowym oraz zarządzaniu. Cirrus Capital to założona przez Adama Komorowskiego spółka, skupiająca swoją działalność wokół inwestycji, zaplanowana od początku jako firma centralna grupy kapitałowej.

Powołana do życia w 2018 roku w Gdyni grupa kapitałowa, początkowo oparła swoją działalność na połączeniu doświadczenia z branży finansowej i rynku nieruchomości. Usługi doradcze na rzecz deweloperów i Inwestorów indywidualnych z czasem przerodziły się w realizację własnych projektów inwestycyjnych zabezpieczonych nieruchomościami.

Takie działania stopniowo doprowadziły do powstania szerokiego zespołu współpracowników, którzy łącząc swoją wiedzę i umiejętności świadczą usługi określane wspólnie jako kompleksowe doradztwo biznesowe.

Jednocześnie, nasi eksperci wciąż zarządzają projektami w imieniu naszej Grupy oraz Klientów.

Kluczowy Zespół

Naszym największym
aktywem jest Zespół

Jednym z kluczowych aktywów Grupy Cirrus Capital oraz czynnikiem sukcesu działalności jest ambitny Zespół budowany w oparciu o talenty z przedsiębiorczym zacięciem.

Działalność Grupy Cirrus Capital oparta o nieruchomości narodziła się jako odpowiedź na zapełnienie niszy pomiędzy deweloperami, oferującymi masowemu klientowi samodzielną inwestycję w budowane nieruchomości, a ekskluzywnymi usługami private equity zajmującymi się profesjonalnym doradztwem inwestycyjnym dla wąskiej grupy klientów o portfelu inwestycyjnym przewyższającym wartością kilkadziesiąt milionów złotych.

Działalność doradcza, kierowana od początku do wąskiej grupy przedsiębiorstw oraz indywidualnych Klientów, a także liczne rozwiązania wypracowane na własne potrzeby, wewnątrz grupy kapitałowej, przyczyniły się do rozszerzenia naszego wachlarza usług. Kompleksowe doradztwo biznesowe świadczone z Gdańska na terenie całej Polski stanowi obecnie integralny element oferty Grupy Cirrus Capital.

By sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, budujemy Grupę w oparciu o Zespół ekspertów, którzy nie tylko są specjalistami w swojej dziedzinie, ale również wykazują silne zrozumienie biznesu oraz przedsiębiorcze myślenie.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami?

Zapisz się do newslettera Grupy CIRRUS Capital i otrzymuj najświeższe informacje z rynków inwestycyjnych, ekskluzywne analizy przygotowane przez naszych ekspertów oraz specjalne oferty inwestycji dostępne wyłącznie dla naszych Inwestorów.

Nasze
Wartości

Naszą najważniejszą wartością, która jednocześnie wyraża cel naszego istnienia na rynku, jest pomnażanie kapitału Klientów poprzez realizowanie najwyższej jakości inwestycji w nieruchomości dochodowe oraz staranne świadczenie kompleksowych usług doradztwa biznesowego.

Wartość ta łączy się nierozerwalnie z drugą: wierzymy, że zaufanie jest niezbędne do satysfakcjonującej współpracy, dlatego zawsze stawiamy na partnerskie relacje z Klientami. Pracujemy dla naszych Klientów, więc obok efektywnego inwestowania i celnych porad zapewniamy najwyższą jakość obsługi.

Naszą Grupę tworzą eksperci, dlatego naszą trzecią wartością jest nacisk na budowanie zmotywowanego i skutecznego Zespołu poprzez zatrudnianie wybitnych talentów z genem przedsiębiorczości oraz tworzenie środowiska pracy wspierającego ich rozwój. To dzięki temu prowadzimy projekty oraz świadczymy usługi doradztwa biznesowego. Gdańsk to nasza siedziba, ale nasz Zespół potrafi rozwiązywać problemy w imieniu Klientów z całego kraju.

Dlaczego warto z nami współpracować

PARTNERSKI
MODEL BIZNESOWY

Każdy z naszych Klientów wie, dlaczego i na co przeznaczamy powierzone nam środki. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko pracujesz na swój kapitał, dlatego działając z nami dokładnie wiesz, jakie korzyści przyniesie współpraca.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ

Nasz standard Extra Prime oznacza nieruchomości będące wizytówką portfela inwestycyjnego Klientów.
Taki poziom byłby nieosiągalny bez odpowiedniej jakości pracy. Extra Prime to również ocena naszych wyników.

Doradztwo biznesowe Gdańsk, Sopot, Gdynia

UKIERUNKOWANIE
NA CEL

Twój czas jest najcenniejszą walutą.
My do swojego podchodzimy tak samo. Odpowiednie relacje i komunikacja są integralnym elementem i podstawą dobrej współpracy, która musi prowadzić do satysfakcjonujących efektów.

PROFESJONALNE
ANALIZY

Projekty oraz proponowane rozwiązania przygotowujemy w oparciu
o analizy wykonane za pomocą profesjonalnych metod biznesowych. Klienci mają pełen wgląd
do dokumentacji i danych.

Zarządzanie | Doradztwo biznesowe | Gdańsk - cała Polska