Doradztwo | Zarządzanie | Nadzór

Usługi, które tworzą wartość dodaną

Jakość, relacje i wzajemne zaufanie to podstawa naszych usług. Ostatecznie, zawsze najważniejsze są jednak efekty.

Określenie doradztwo biznesowe jest bardzo pojemne, a w związku z tym nie do końca precyzyjne. Nasze podejście i działania w tym zakresie zawsze oparte są na jednym, podstawowym celu: wprowadzeniu usprawnień. Na etapie poszukiwania profesjonalnych porad dla firm zamiennie można używać tu haseł takich, jak konsulting, porada prawna lub finansowa, doradztwo strategiczne czy gospodarcze.

Ostatecznie, liczą się jednak efekty podjętych działań: uproszczenie procedur, oszczędności finansowe, lepsze relacje w zespole, zwiększenie bezpieczeństwa działalności poprzez identyfikację ryzyka i wzmocnienie pozycji na rynku. Niezależnie od nazwy usługi, właśnie takich efektów oczekiwać powinni klienci decydujący się na kompleksowe doradztwo dla przedsiębiorstw.

Wśród ekspertów Grupy Cirrus Capital znajdziesz wykwalifikowanych adwokatów, doradców podatkowych, liderów biznesu z wieloletnim stażem, księgowych i finansistów, a także tłumaczy, copywriterów, psychologów, grafików i specjalistów z branży budowlanej. Stawiając na wsparcie naszych ekspertów, możesz liczyć na następujące korzyści:

 • identyfikacja najlepszej formy prowadzenia działalności, czyli korzystny bilans kosztów i poświęcanego czasu;
 • korzystne opodatkowanie, czyli optymalizacja podatku sumarycznego po stronie przedsiębiorstwa i kluczowych osób przy skutecznym kontakcie z organami administracji;
 • identyfikacja najbardziej atrakcyjnych obszarów sprzedaży i ekspansja, rekonstrukcja słabych punktów, rzetelna diagnoza i bieżące monitorowanie kondycji przedsiębiorstwa;
 • optymalizacja finansowania, oparta o konwencjonalną bankowość oraz, w razie potrzeby, rynek kapitałowy i rozwiązania alternatywne;
 • pozyskiwanie istotnych prognoz gospodarczych, wspierających przyszłe decyzje kluczowe;
 • przejrzysta i bezpieczna dokumentacja zapobiegająca niekontrolowanemu rozrostowi ryzyka i wdrażająca wypracowany model operacyjny oraz finansowy;
 • wiele innych, pożądanych efektów, które nasi Klienci i Zespół wspólnie wypracowują dla każdego poszczególnego zlecenia.

Usługi doradcze

Konsulting & doradztwo biznesowe

nasze konkrety – usługi doradcze:

Zarządzanie | Projekty

Zarządzanie przedsiębiorstwem & zarządzanie projektami

Zarządzanie w obecnych czasach wymaga wdrażania i korzystania z nowoczesnych narzędzi, efektywnego nadzoru nad budżetem, jakością i łańcuchem dostaw oraz przemyślanego planowania podejmowanych kroków. 

Choć to integralny element naszych usług, nie ograniczamy się do pomocy naszym Klientom w podejmowaniu decyzji. W ramach współpracy, jesteśmy w stanie odciążyć Cię z nadmiaru obowiązków oraz przejąć czynności zarządcze na określony czas, na przykład pod nieobecność jednego z menedżerów.

W obszarze zarządzania, oferujemy:

 • prowadzenie projektów od A do Z, zwłaszcza na rynku nieruchomości, gdzie prowadziliśmy liczne projekty od etapu identyfikacji, poprzez sporządzanie dokumentacji, uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń, nadzór nad realizacją, odbiory i zarządzanie najmem;
 • usługę menedżera na zastępstwo (język polski, angielski, szwedzki i niderlandzki), w razie nieobecności właściciela lub pracownika;
 • wsparcie w profesjonalnym prowadzeniu rekrutacji (język polski, angielski, szwedzki i niderlandzki), z poziomem zaangażowania dopasowanym do oczekiwań Klienta;
 • (cichą) radę nadzorczą, czyli cykliczny lub jednorazowy przegląd sytuacji wewnątrz przedsiębiorstwa, ze szczególnym naciskiem na efektywność finansową i relacje w zespole – ta usługa może być prowadzona z zachowaniem dyskrecji na prośbę Klienta;
 • kompleksowy przegląd strategiczny, propozycje kluczowych działań wzmacniających i ich wdrożenie.

nasze konkrety – zarządzanie:

Polska jest dwudziestą gospodarką świata, a mimo sytuacji demograficznej i deficytu pracowników, prognozy wzrostu naszego PKB pozostają korzystne. To zasługa rodzimych przedsiębiorców, którzy potrafią dobrze wykorzystać posiadane atuty.

Jedną z największych sił napędowych naszej gospodarki jest wymiana handlowa i umiejętna współpraca z partnerami z innych krajów. W ramach naszej działalności, w związku z indywidualnymi umiejętnościami i doświadczeniem naszych ekspertów, możemy wesprzeć Cię w następujących obszarach:

 • tłumaczenie, reprezentacja i wsparcie w negocjacjach prowadzonych w języku angielskim oraz mniej popularnych, czyli szwedzkim i niderlandzkim;
 • poszukiwanie partnerów biznesowych w innych krajach, ze szczególnym naciskiem na państwa Beneluksu oraz Skandynawii;
 • obsługa prawna, wsparcie w tworzeniu oddziałów i sprawach incydentalnych na terenie Belgii, Holandii oraz Szwecji, Danii i Norwegii;
 • kontakt z przedstawicielami administracji we wskazanych krajach.

Sprawy międzynarodowe

Międzynarodowe sprawy gospodarcze

nasze konkrety – sprawy międzynarodowe:

Nieruchomości

Zarządzanie wynajmem

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w identyfikacji atrakcyjnych celów inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Niektórymi ze zrealizowanych projektów zarządzamy do dziś, osiągając rentowność rzędu 8% rocznie. Nasze usługi w zakresie zarządzania wynajmem skupiamy wokół Gdańska, Gdyni i Sopotu.

W tym zakresie wiedzę ekspercką budowaliśmy przede wszystkim na rynku nieruchomości komercyjnych. Od 2021 roku pod marką Cirrus Medical idziemy o krok dalej, będąc operatorem kameralnych klinik medycznych.

Mając na uwadze specyfikę polskiego rynku nieruchomości mieszkalnych, w tym zakresie również traktujemy je jako obszar zainteresowań i dobra inwestycyjne. Siedziba firmy w Gdańsku umożliwia nam sprawne zarządzanie krótkoterminowym wynajmem mieszkań, nastawionym na ruch turystyczny, który można łączyć z wynajmem na dłuższy okres poza wysokim sezonem.

W tym obszarze możemy zaoferować Ci:

 • poszukiwanie najemców nieruchomości komercyjnych, analizę kondycji kontrahenta, negocjacje i sporządzanie umów;
 • zarządzanie wynajmem mieszkań z możliwością odciążenia właściciela z całości obowiązków;
 • nadzór nad kondycją nieruchomości, bieżące administrowanie;
 • organizację napraw incydentalnych;
 • planowanie prac remontowo-wykończeniowych oraz transport i montaż wyposażenia.

in
sight

Unikalne porady i spostrzeżenia

Extra Prime

Najwyższa jakość naszej pracy

Uff… ale się rozpisali!

To prawda, nasza oferta jest szeroka. Z chęcią opowiemy Ci dokładnie o tym zakresie naszych usług, które mogą być przydatne właśnie w Twojej sprawie. Na tym etapie wystarczy wiedzieć, że zajmujemy się kompleksowo doradztwem gospodarczym i profesjonalnie zarządzamy firmami, projektami oraz nieruchomościami. Umiemy też tworzyć dokumentację, która spełnia wymogi prawne oraz cieszy oko Twoich konrahentów, ułatwiając sprzedaż.

Eksperci Cirrus Capital

Porozmawiajmy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie, moich danych osobowych przez Cirrus Capital sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące w celach marketingu bezpośredniego oraz statystycznych na warunkach opisanych w Polityce prywatności.

  Dlaczego warto z nami współpracować

  PARTNERSKI
  MODEL BIZNESOWY

  Każdy z naszych Klientów wie, dlaczego i na co przeznaczamy powierzone nam środki. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko pracujesz na swój kapitał, dlatego działając z nami dokładnie wiesz, jakie korzyści przyniesie współpraca.

  NAJWYŻSZA
  JAKOŚĆ

  Nasz standard Extra Prime oznacza nieruchomości będące wizytówką portfela inwestycyjnego Klientów. Taki poziom byłby nieosiągalny bez odpowiedniej jakości pracy. Extra Prime to również ocena naszych wyników.

  UKIERUNKOWANIE
  NA CEL

  Twój czas jest najcenniejszą walutą. My do swojego podchodzimy tak samo. Odpowiednie relacje i komunikacja są integralnym elementem i podstawą dobrej współpracy, która musi prowadzić do satysfakcjonujących efektów.

  PROFESJONALNE
  ANALIZY

  Projekty oraz proponowane rozwiązania przygotowujemy w oparciu o analizy wykonane za pomocą profesjonalnych metod biznesowych. Klienci mają pełen wgląd do dokumentacji i danych.