Serdecznie zapraszamy do wysłuchania pierwszego odcinka naszej nowej serii materiałów dla Inwestorów w formie słuchowiska, inaczej zwanego podcastem. Co dwa tygodnie publikować będziemy materiał z serii Z Portfelem w Chmurach, w którym omawiamy innowacyjne i bezpieczne metodach pomnażania kapitału dla Inwestorów indywidualnych.

Z Portfelem w Chmurach #1: Obligacje korporacyjne

W tym odcinku Adam Komorowski, Prezes Grupy CIRRUS Capital oraz Jakub Wysocki, Dyrektor Marketingu Grupy CIRRUS Capital opowiadają o obligacjach korporacyjnych jako alternatywnym, ale bezpiecznym instrumencie inwestycyjnym: czym są, jak znaleźć ofertę emisji obligacji korporacyjnych oraz na co szczególnie zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Nie pominięte zostały również kontrowersyjne kwestie wokół obligacji, takie jak afery sprzed roku.

Listen to „Z Portfelem w Chmurach #1: Obligacje korporacyjne” on Spreaker.

[Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz braku kompletności przedstawianych informacji. Podcast nie stanowi oferty publicznej ani jej elementu, propozycji nabycia ani zaproszenia do wstąpienia w stosunek prawny, porady prawnej, podatkowej ani inwestycyjnej. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie zawartej w nim treści i nie zobowiązujemy się do jej aktualizacji.]