Mamy nadzieję, że przerwa świąteczna oraz majówka pozwoliły wypocząć i nabrać sił do pracy. Ze względu na przerwę publikacja drugiego odcinka naszego podcastu przesunęła się w czasie, natomiast był to wyjątek – możecie się spodziewać kolejnego odcinka już za dwa tygodnie! Tymczasem serdecznie zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka:

Z Portfelem w Chmurach #2: Coworking, czyli innowacyjne biuro

Coworking to nowość na rynku przestrzeni biurowej – trend, który od kilku lat rozwija się w tempie 30-40% rocznie. W tym odcinku Adam Komorowski, Prezes Grupy CIRRUS Capital oraz Jakub Wysocki, Dyrektor Marketingu Grupy CIRRUS Capital opowiadają o tym, czym dokładnie są biura coworkingowe i czemu, będąc Inwestorem zainteresowanym rynkiem nieruchomości dochodowych, powinieneś bacznie obserwować coworkingi.

Listen to „Z Portfelem w Chmurach #2: Coworking, czyli innowacyjne biuro” on Spreaker.

[Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz braku kompletności przedstawianych informacji. Podcast nie stanowi oferty publicznej ani jej elementu, propozycji nabycia ani zaproszenia do wstąpienia w stosunek prawny, porady prawnej, podatkowej ani inwestycyjnej. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie zawartej w nim treści i nie zobowiązujemy się do jej aktualizacji.]