Wracamy do tematu ogólnego, jednak wciąż pozostajemy w obszarze nieruchomości, podsumowując dotychczas poruszane tematy i poszerzając je o kolejne bardzo ważne dla Inwestorów elementy. Za dwa tygodnie natomiast wrócimy do tematu obligacji – od 1 lipca, na skótek zmian prawnych, przechodzą one dużą transformację. Inwestorzy, którzy do tej pory korzystali z obligacji jako bezpiecznych instrumentów o stopie zwrotu wyższej niż lokaty, muszą szukać alternatyw, jeżeli chcą utrzymać dotychczasowe zwroty. Ale o tym w najbliższych odcinkach!

Z Portfelem w Chmurach #5: Co czyni nieruchomość atrakcyjną

W poprzednich odcinkach poruszaliśmy między innymi ogólny temat inwestycji w nieruchomości, pokazaliśmy również profesjonalną metodę wyceny dochodowej. Odpowiadaliśmy również na Wasze pytania, takie jak: jakie ryzyka niesie inwestowanie w nieruchomości. Dzisiaj Adam Komorowski oraz Jakub Wysocki idą krok dalej, omawiając czynniki wpływające na atrakcyjność nieruchomości – na co w szczególności powinien zwracać uwagę Inwestor decydując się na ten rodzaj inwestycji.

Listen to „Z Portfelem w Chmurach #4: Profesjonalna metoda wyceny nieruchomości” on Spreaker.

Muzyka: Splash and Memory by Podsummit


[Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz braku kompletności przedstawianych informacji. Podcast nie stanowi oferty publicznej ani jej elementu, propozycji nabycia ani zaproszenia do wstąpienia w stosunek prawny, porady prawnej, podatkowej ani inwestycyjnej. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie zawartej w nim treści i nie zobowiązujemy się do jej aktualizacji.]