W tym tygodniu temat bardzo specjalistyczny – zdradzamy szczegóły naszej codziennej pracy i pokazujemy metodę, która pozwala nam efektywnie analizować i oceniać projekty bez angażowania zbędnych zasobów. Natomiast w najbliższej przyszłości możecie się spodziewać odcinka specjalnego, który odpowie na pytania zadawane od pierwszego odcinka: co z obligacjami po zmianach prawnych obowiązujących od lipca 2019? Tymczasem zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka!

Z Portfelem w Chmurach #4: Profesjonalna metoda wyceny nieruchomości

Jak dobrze wycenić nieruchomość? Czy wycena musi bazować na porównaniu średnich cen za metr kwadratowy na rynku lokalnym? Adam Komorowski i Jakub Wysocki pokazują profesjonalną metodę używaną przez ekspertów, nazywaną wyceną dochodową nieruchomości – ustrukturyzowane narzędzie, dzięki któremu możecie realnie wycenić wartość nieruchomości i stworzyć podwaliny pod dobrą inwestycję.

Listen to „Z Portfelem w Chmurach #4: Profesjonalna metoda wyceny nieruchomości” on Spreaker.

Muzyka: Splash and Memory by Podsummit


[Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz braku kompletności przedstawianych informacji. Podcast nie stanowi oferty publicznej ani jej elementu, propozycji nabycia ani zaproszenia do wstąpienia w stosunek prawny, porady prawnej, podatkowej ani inwestycyjnej. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie zawartej w nim treści i nie zobowiązujemy się do jej aktualizacji.]