Dziś prezentujemy odcinek specjalny! Wyjątkowo nie poruszamy zagadnienia ogólnego dotyczącego rynku inwestycyjnego i nieruchomościowego (jak w każdym nieparzystym odcinku). W zamian prezentujemy odpowiedź na temat poruszany w poprzednim odcinku, czyli w jaki sposób my zareagowaliśmy na zmiany na rynku obligacji. Będzie analitycznie, ale też z dużą dawką historii:

Z Portfelem w Chmurach #7: Jak odpowiadać na potrzeby Inwestorów

Dwa tygodnie temu opowiedzieliśmy o burzliwych zmianach, jakie dotknęły rynek obligacji. W ich wyniku wiele ofert straciło wiele ze swojej atrakcyjności w oczach Inwestorów. W tym odcinku Adam Komorowski i Jakub Wysocki opowiadają, w jaki sposób przeanalizowaliśmy ich potrzeby i reakcje na zmiany. W wyniku tej analizy wprowadziliśmy na rynek zupełnie nowy produkt inwestycyjny – w odcinku usłyszycie o tym, jak udało nam się przekuć problem zmian w jeszcze lepszą propozycję inwestycyjną. Na koniec gratka dla miłośników historii finansów: Jakub Wysocki przybliża niesamowitą historię asygnat – instrumentu, który finansował Rewolucję Francuską i był pierwszym papierem dłużnym II Rzeczpospolitej.

Jeżeli zainteresował Cię temat inwestycji w asgynaty sprawdź naszą propozycję na inwestycjedochodowe.pl

Listen to „Jak odpowiadać na potrzeby Inwestorów” on Spreaker.

Muzyka: Splash and Memory by Podsummit


[Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz braku kompletności przedstawianych informacji. Podcast nie stanowi oferty publicznej ani jej elementu, propozycji nabycia ani zaproszenia do wstąpienia w stosunek prawny, porady prawnej, podatkowej ani inwestycyjnej. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie zawartej w nim treści i nie zobowiązujemy się do jej aktualizacji.]