Zgodnie z obietnicą publikujemy, już w regularnych odstępach czasowych, nasz podcast dla Inwestorów indywidualnych i słuchaczy zainteresowanych rynkami fianansowymi oraz nieruchomości. Wraz z kolejnymi odcinkami przyjęliśmy założenie, że odcinki nieparzyste, jak w tym tygodniu, poruszały będą temat bardziej ogólny z zakresu inwestycji i rynków – obligacje, nieruchomości itp.; natomiast w odcinkach parzystych skupimy się na bardzo konkretnym temacie – jak na przykład coworkingi. Tymczasem, zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka:

Z Portfelem w Chmurach #3: Jak inwestować w nieruchomości

Utarło się, że inwestycje bazujące na nieruchomościach należą do jednych z najbezpieczniejszych i najpewniejszych. W tym odcinku Adam Komorowski oraz Jakub Wysocki rozmawiają o tym, jak inwestować w nieruchomości, jak wygląda historycznie i aktualnie rynek nieruchomości, czym różnią się inwestycje w nieruchomości mieszkaniowe od dochodwych, czy Inwestor indywidualny musi rozbić bank, by korzystać z dobrodziejstw nieruchomości oraz w jaki sposób działa profesjonalna wycena takich inwestycji.

Listen to „Z Portfelem w Chmurach #3: Jak inwestować w nieruchomości” on Spreaker.


[Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz braku kompletności przedstawianych informacji. Podcast nie stanowi oferty publicznej ani jej elementu, propozycji nabycia ani zaproszenia do wstąpienia w stosunek prawny, porady prawnej, podatkowej ani inwestycyjnej. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie zawartej w nim treści i nie zobowiązujemy się do jej aktualizacji.]